نوزادی که در شکم مادرش تیر خورده + عکس

killed

وبسایت آسمان دیلی نیوز گزارش میدهد ؛ زن آبستنی امروز در تهران کشته شد؛ بچه اى كه در شكم مادرش تير خورده است و مشاور خامنه ای پرسنل بيمارستانی را تهديد کرد که اين خبر منتشر نشود. اين عکس را در سطح وسيع پخش کنيد تا خامنه ای جنايتکار فاشيست بداند اين مزدوران او هستند که آشوبگرند .
اين اخبار را به هر نحو که می توانيد منعکس کنيد:
۱- اکثر مجروحانی که در حادثه کوی دانشگاه وضعيت بدی داشتندً از ناحيه سينه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بودند.
۲- تقريباً تمامی کشته شدگان حوادث اخير از ناحيه سر و بالاتنه مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند. اين امر حاکی از آن است که شليک کنندگان به سوی دانشجويان و مردم يا لباس شخصی های مسلح بوده اند زيرا نيروی انتظامی آموزش ديده در برخورد با تظاهرات دستور به شليک تير هوايی يا در شرايط حاد دستور به هدف گرفتن پايين تنه تظاهر کنندگان را دارد و يا اگر نيروی انتظامی بوده اند دستور کشتار تظاهر کنندگان را داشته اند.
۳- پزشکان بيمارستان رسول اکرم با مشاهده مقتولين به اعتراض دست از کار کشيده و با صدور بيانيه ای افشا کرده اند که مقتولين حوادث اخير که همگی از ناحيه سر و بالاتنه مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند.
۴- به پزشکان بيمارستان رسول اکرم دستور داده شده است که علت مرگ مقتولين حوادث اخير را مرگ بيمار در زير عمل جراحی بنويسند.
۵- دکتر ولايتی کليه رؤسای دانشگاه های پزشکی را در جلسه ای دعوت کرده و طی تحليلی به ايشان گفته است. نظام از آغاز تا کنون مراحل حساسی را با موفقيت پشت سر گذاشته است. مرحله حذف شريعتمداري، ما جرای بنی صدر،ماجرای آيت الله منتظري، ۱۸ تير و اکنون تصميم دارد که اين مرحله را با قاطعيت پشت سربگذارد. وی سپس رؤسای دانشگاه های پزشکی حاضر در جلسه را تهديد کرده است که اگر با تحصن و يا اعتصاب های احتمالی استادان و پزشکان در بيمارستان ها و دانشکده های تحت مديريت خود قاطعانه عمل نکنند با آنها برخورد خواهد شد

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *