قطع درختان باغ فرشته

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران جزئیات تخریب باغ در خیابان فیاض بخش (فرشته) را توضیح داد.

به گزارش ایسنا، محمد حقانی در تشریح جزئیات تخریب باغی در خیابان فیاض بخش نزدیک خیابان دکتر حسابی گفت: صبح امروز دوشنبه کارشناسان کمیته محیط زیست شهرداری تهران برای بررسی قطع درختان در باغ ۴۵۰۰ متری در خیابان دکتر حسابی روبروی اربابی به محل مذکور مراجعه کردند، با توجه به اینکه مالک، تابلوی شناسه در هیچ طرف ملک خود نصب نکرده بود گمانه برای غیرقانونی بودن اقداماتش قوت گرفت.

 

وی با بیان اینکه مالک اجازه ورود کارشناسان کمیته محیط زیست شورای شهر را نداد، اظهار کرد: کارشناسان کمیته نسبت به بررسی موضوع اقدام کرده و متوجه شدند که بخشی از درختان شمال ملک تخریب شده است.

حقانی با بیان اینکه بخشی از بناهای قدیمی شمال ملک نیز در حال تخریب بوده است، گفت: در بخشی از ضلع غربی ملک نیز کارگران در حال تجهیز کارگاه و حفر چاه بودند و بررسی‌ها نشان داد کارگران در حال دپو کردن درختان قطع شده هستند.

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر با بیان اینکه کارشناسان با استفاده از پشت بام خانه‌های اطراف توانستند نسبت به ثبت این تخلف اقدام کنند گفت: هیچ شناسه ملکی در اطراف این باغ نصب نشده بود و جای سوال است که مالک با چه مجوزی اقدام به قطع درختان کرده است.

Share