اختلاف ها میان دو کاندیدای اصولگرا بالا گرفت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) – سرویس سیاسی «انتخاب»؛ صبح امروز در مجتمع آدینه تهران نشست مشترک مسولین ستادهای رییسی – قالیباف و دبیران استانی جمنا و شورای مركزی جمنا با هدف هماهنگی و هم پوشانی توان استانی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری برگزارشد.

به گزارش «انتخاب»؛ در این جلسه که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، نیکزاد، ذوالقدر و اعضای ارشد ستاد قالیباف سخنرانی و به پرسش های حاضرین پاسخ دادند.

از حواشی این مراسم این بود که حتی خبرنگاران رسانه های اصولگرا نیز اجازه ورود به برنامه را نداشتند

طبق پیگیری خبرنگار «انتخاب»، دلیل عدم پوشش رسانه های این جلسه مخالفت نیکزاد رییس ستاد رییسی با رسانه ای شدن محتوای جلسه بود وبا این شروط در جلسه حاضر شده بود.

ظاهرا ستاد رییسی از رسانه ای شدن همکاری شان با جمنا واهمه دارند. از یک طرف می خواهند خود را فراجمنايي نشان دهند و از طرف دیگر در جلسه محرمانه با جمنا شرکت می کنند

در این جلسه، پیشنهاد شده که رئیسی یا قالیباف قبل از ۲۰ اردیبهشت کنار بکشند، پیشنهادی که با اقبالی مواجه نشده و حتی مخالفت روسای دو ستاد را به دنبال داشته است. به طوری که یکی از اعضای ارشد ستاد قالیباف که یکی از معاونت های شهرداری تهران را نیز عهده دار است، به صراحت اعلام کرده ، تفکر کنار رفتن یکی به نفع دیگری اشتباه است و قالیباف تا آخر در صحنه حضور خواهد داشت . اگر هم طبق مکانیزم جمنا قرار باشد کنار برود ، طبق نظرسنجی ها آن فرد قالیباف نیست.

نیکزاد هم در این جلسه با بیان اینکه به آقای رییسی تکلیف شد که به صحنه بیاید، الان هم تکلیف حکم می کند تا آخر بایستد و ايشان به هيچ وجهه قصد كنار رفتن ندارد

این موضع روسای ستادهاي قاليباف و رييسي باعث سردرگمی مسولین استانی جمنا شده و اعضای شورای مرکزی جمنا در پاسخ به سوالات متداول دبيران استانی جمنا که بالاخره تكليف ما چيست و چه بايد بكنيم جوابی نداشتند.

Share