واکنش علی جوانمردی به انتشار روایتش از اخراج کامبیز حسینی از صدای آمریکا

به گزارش پایگاه خبری امروز نما ـ علی جوانمردی خبرنگار صدای آمریکا در کردستان عراق، و یکی از مجریان برنامه «افق نو»،نسبت به انتشار فیلم خبرگزاری فارس (نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)،که وی در ۴ دقیقه علت اخراج کامبیز حسینی را از صدای آمریکا بعد از ۵ سال بازگو می کند، واکنش نشان داد.

 

جوانمردی در واکنش به خبرگزاری سپاه، کامبیز حسینی را يكی از «تاثيرگذارترين چهره های رسانه ای» نامید

 

جوانمردی در صفحه فیس بوک خود در این باره نوشته است: «خبرگزاری سپاه پاسداران (فارس) ويديويی را منتشر كرده تحت عنوان مصاحبه علی جوانمردی… من هرگز هيچ گونه مصاحبه ای با اين رسانه نداشته ام.افراد اطلاعاتی جملاتی از صحبت های بسيار خصوصی من با فردی در ظاهر دوست را با هدف تخريب و بی اعتبار كردن يكی از تاثيرگذارترين چهره های رسانه ای خارج از كشور اديت كرده اند. اين مصاحبه سازی خبرگزاری جاسوسی و اطلاعاتي سپاه ( فارس) جعلي و بی اعتبار است و فقط نحوه كار غيرحرفه ای و خبرسازی جمهوری اسلامی را بيش تر از پيش نمايان می سازد.»

 

آن چه جوانمردی نگفت
خوب بود جوانمردی،لااقل اگر نمی خواست آن « فرد در ظاهر دوست» را که به نظر می آید، یا از سربازان گمنام امام زمان است و یا با آن ها فالوده شیرازی می خورد معرفی کند، حداقل زمان این به اصطلاح «صحبت های بسیار خصوصی» را می گفت. و ای کاش در ادامه بخشی از تاثیر و یا تاثیرات جناب کامبیز حسینی را، که وی او را «يكی از تاثيرگذارترين چهره های رسانه ای خارج از كشور» نامیده، شرح می داد.

انصاف نصف دین است
از آن جا که انصاف نصف دین است باید از علی جوانمردی پرسید،آیا آن طور او در «صحبت های بسيار خصوصی با فردی در ظاهر دوست» می گوید، « آن ها که (مدیریت صدای آمریکا ) بیرونشان کردند یا دعوا کردند، بعضی شون هم بی نظمی کردند واقعا. چالنگی بهش ظلم شد، چون چالنگی درگیر شد با ستاره این طوری شد، واقعا نباید این طوری می شد مال چالنگی…» آیا واقعا این گونه است ؟

 

اگر جوانمرد هستید از درگیری رئیس خود با بقیه هم بگوید
از او می پرسیدیم، آقای محترم! نام آنان که به علت «دعوا و بی نظمی» از صدای آمریکا اخراج شده اند، اگر به ما هم نمی گوید لااقل به یکی از همان افراد «در ظاهر دوست» بیان کنید. آقای محترم ! آیا واقعا تنها به جمشید چالنگی در صدای آمریکا ظلم شده ؟ آقای جوانمردی از درگیری آقای چالنگی با رئیس خود گفته اید، اگر جوانمرد هستید از درگیری رئیس خود با بقیه هم بگوید،درگیرهای که سبب کوچ اجباری عده ای از صدای آمریکا شد

 

… آن چه می نمایی هستی ؟

به گزارش امرور نما،علی جوانمردی ارتباط نردیکی با ستاره درخشش دارد و از این رو همسرش سه سال پیش بدون پیشینه رسانه ای در صدای آمریکا استخدام شد. این در حالی که همین آقا و همان نهاد از فساد ادارای و رانت در جمهوری اسلامی ایران شکوه و شکایت دارند.
گزارش امروز نما درباره انتشار روایت علی جوانمردی از اخراج کامبیز حسینی از صدای آمریکا

Share