مسعود سفیری با ۵ روز تاخیر خبر امروز نما را تایید کرد

به گزارش پایگاه خبری امروز نما ـ مسعود سفیری از مجریان صدای آمریکا، عصر امروز سه شنبه، با انتشار پیامی بر روی صفحه فیس بوک، خبر امروز نما را که ۵ روز پیش از … کنارگیری وی از صدای آمریکا خبر داده بود، تایید کرد.

 

سفیری بر روی صفحه فیس بوک خود نوشته است:«خدا نگهدار صداى امريكا / امروز پس از هشت سال از خانه اى كه مى خواستم بسازم و نشد خداحافظى كردم / به آغازی ديگر سلام مي كنم / حرفى هم اگر هست مى ماند برای وقتى ديگر»

 

مسعود سفیری که هفته گذشته با ارسال ای میلی به دو زبان انگلیسی و فارسی، خطاب به آنان که «همکاران و دوستان عزیز» نامیده بود، رسما اعلام کرد که از« روز سه شنبه ۵ سپتامبر پس از اجرای برنامه» از صدای آمریکا خداحافظی خواهد کرد.

 

 

هر چند ستاره درخشش با وجود نرمش های قهرمانانه سفیری در برابر حاکمیت صدای آمریکا،به وی اجازه نداد آخرين برنامه اش را امروز (سه شنبه) در افق نو بر خلاف وعده اى كه در ايميل خداحافظى اش داده بود اجرا كند و سفيرى مجبور شد بدون خداحافظى رسانه اى بساطش را جمع كند و برود.

به گزارش امروز نما،در حالی مسعود سفیری بعد از ۸ سال صدای آمریکا را ترک می کند، که ظاهرا با قدرت حاکم بر آن دستگاه مشکلی نداشت.مسعود سفیری با محمد منظرپور، سردبیری اخراجی صدای آمریکا نزدیک بود،و ۸ سال پیش با لابی آرش سیگارچی به استخدام این نهاد در آمده بود.

 

شایان ذکر است که آرش سیگارچی هم اکنون در کنار مهدی فلاحتی و ستاره درخشش، مثلث قدرت را در صدای آمریکا تشکیل می دهند.
گزارش امروز نما ، که ۵ روز پیش در پنج شنبه، از کنارگیری مسعود سفیری از صدای آمریکا خبر داده بود، که البته بسیاری از کاربران و سایت های امنیتی در ایران نیز، با سرقت خبری از ما این موضوع را منتشر کردند.

برنامه سه شنبه افق نو
https://ir.voanews.com/a/4015943.html

Share