اعتراف؛ «حکومت اسلامی» گور «خود و اسلام» را میکند

صدای مردم :   امام جمعه ارومیه با انتقاد از عدم حضور مردم در مسابقات سراسری قرآن گفت: «عدم استقبال از مسابقات مایه شرمساری بوده و من از مسئولان و مردم به دلیل عدم حضور در این مسابقات گله‌مندم». آری این دوران واپسگرا،جهل و نادانی با ایدئولوژی فرسوده فقه سنتی، دوران مهیبی است. به ویژه در عصر تنش و چرخش عظیم تاریخ بشر؛ انسان درباره سرشت و سرنوشت خویش دریافته است که « بسی چیزها بزرگ است و از همه بزرگتر انسان» ! یک سلسله مسائل حاد و هیجان انگیز، مربوط به سرشت و سرنوشت فردی و تاریخی انسان ، معنی و هدف زندکیش، رهایی و بهروزیش، دورنمای آیندیش، تدقیق و توجیه کامل علمی و عملی لازم است.نه خرافات و جهالت در حفره ای از زمان و مکان…

به گزارش فارس، سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه اظهار داشت: قلب مسئولین« نظام» به درد می‌آید وقتی برای یک جشنواره مردم حضور پرشور دارند ولی برای مسابقات قرآن که برای پاسداشت قرآن تنها معجزه باقی مانده از پیامبران الهی برگزار می‌شود، بی‌اعتنایی کرده و شرکت نمی‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی و توسعه فعالیت‌های قرآنی استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ما در برابر اعمال و رفتارمان باید پاسخگو باشیم تصریح کرد: مسئولان باید در قیامت به دلیل سبک شمردن قرآن پاسخگو باشند و بدانند که در این دنیا نیز مردم اعمال و رفتار‌شان را با حضور در چنین مراسماتی سنجیده و به آنان نمره دینی می‌دهند.

وی ادامه داد: «این مسابقات که شاید سال‌ها طول بکشد تا دوباره در شهر و استان ما برگزار شود می‌توانست فرصتی برای نشان دادن این امر باشد که مردم و مسئولان ما قرآنی بوده و به آن ارزش زیادی قائل هستند آذربایجان غربی و شهر ارومیه ظرفیت قرآنی بالایی دارد و بسیاری از شخصیت‌های قرآنی کشور از همین استان به پا خواسته‌اند اما عدم استقبال مردم از مسابقات قرآنی جای تأسف دارد».

نا گفته روشن است که مردم میهن ما در نبرد به منظور انهدام جهان کهنه و تلاش برای ساختن جهان نو ، تلاش های خستگی ناپذیر از خود نشان می دهد.

Share