عضو سابق دفتر علی فلاحیان: «ندا امین» با هماهنگی نیروهای امنیتی ایران، عملیات ترور مرا در ترکیه هدایت کرد

 

به گزارش آمد نیوز :   روز پنجم دی‌ماه ۱۳۹۶، «آمدنیوز» برای نخستین‌بار از فعالیت خطرناک «ندا امین» وبلاگ‌نویس ایرانی و همکار تایمز اسرائیل به همراه عوامل سازمان اطلاعات سپاه و معاونت اطلاعات نیروی قدس در ترکیه پرده برداشت.

علی‌رغم اطلاع از عواقب سنگین این افشاگری علیه خود و مدیرانش برای سوزاندن پروژه سازمان اطلاعات سپاه در کشورهای دیگر، حقیقت را فدای مصلحت نکرد و طرح گسترده‌ی‌معاونت اطلاعات نیروی قدس سپاه پاسداران در ترکیه، امارات، ارمنستان و … را برای همیشه سوزاند.

در این طرح از فعالیت‌های گسترده‌ی «احمدرضا کریمی» از کادرهای آموزش دیده‌ی نیروی قدس سپاه در لبنان و «ندا امین» تحت پوشش خبرنگار تایمز اسرائیل به عنوان «عناصر ترور و آدم‌ربایی» فعالان سیاسی و مدنی با پوشش سازمان امنیتی اسرائیل (موساد)، برای نخستین‌بار پرده‌برداری شد.

این تیم، فعالان سیاسی، مدنی و نظامی ایرانی را در کشورهای همسایه‌ی ایران از طریق وب‌سایت Mussad.Gov.il شناسایی می‌کرد، به طوری‌که ناراضیان ایرانی و از جمله کادرهای نظامی، با این امید که وب‌سایت فوق متعلق به دولت اسرائیل است با آن تماس می‌گرفتند، اسم، مشخصات و بخشی از اطلاعات خود را برای این وب‌سایت ایمیل می‌کردند، مأمور معاونت اطلاعات نیروی قدس سپاه با نام مستعار «عاشر» اطلاعات شخص را در اختیار «ندا امین» قرار می‌داد، «ندا امین» با فرد یاد شده تماس می‌گرفت و با طرح این موضوع که مشخصات شما را سازمان امنیتی اسرائیل (موساد) در اختیار من قرار داده تا با شما برای تایمز اسرائیل مصاحبه کنم، اطمینان فرد را طی قرارهای حضوری یا غیر حضوری جلب می‌کرد، سپس آدرس فرد یا شده طی تماس‌های تلفنی یا حضوری شناسایی و تحت عملیات ترور یا ربایش عناصر سپاه قدس در کشورهای همسایه قرار می‌گرفت.

بسیاری از افراد داخل کشور نیز پس از تماس‌ برقرای تماس با وب‌سایت یاد شده یا تایمز اسرائیل، توسط «ندا امین و عاشر» به خروج از کشور ترغیب می‌شدند که با هماهنگی قبلی در مرز ارومیه، به اتهام همکاری با اسرائیل و خروج غیر قانونی در کشور تحت بازداشت نیروهای امنیتی ایران قرار می‌گرفتند و سپس در بازداشت‌گاه‌ها جان خود را از دست می‌دادند.

این طرح مخفیانه و محرمانه را «روح‌الله زم» مؤسس رسانه‌ی «آمدنیوز» برای نخستین بار کشف کرد. وی با نزدیکی به «ندا امین» و «عاشر» و ایجاد حس هم‌گرایی در آنان، این پروژه مخوف را شناسایی و برای انتشار در اختیار «آمدنیوز» قرار داد. تنها ساعتی پس از انتشار این گزارش در «آمدنیوز»، «ندا امین» که اکنون در اسرائیل ساکن است، در شامگاه ۵ دی‌ماه ۱۳۹۶، با شماره‌ای از کشور اسپانیا با «روح‌الله زم» تماس گرفت و وی را تهدید کرد. پس از این تهدید «ندا امین» با همکاری «پیمان عارف» فایل صوتی را علیه «روح‌الله زم» منتشر کرد که در این فایل صداگذاری‌هایی صورت گرفته بود، بخش‌هایی از فایل تقطیع و بهم چسبیده شده و بخش‌هایی نیز با استفاده از دستگاه‌های شبیه‌ساز صدا، ساخته شده بود.

این فایل صوتی را «عاشر» (احمدرضا کریمی) افسر هادی «ندا امین» در معاونت اطلاعات نیروی قدس سپاه در اختیار وی قرار داد تا رسانه‌های جمهوری اسلامی با استفاده از این فایل، «آمدنیوز» و «روح‌الله زم» را که بخشی از اعتراضات ملی ایرانیان علیه ظلم و استبداد را راهبری رسانه‌ای می‌کردند، متهم به ارتباط با مأمور موساد کرده و در پسِ آن نیز، جنبش اعتراضی مردم ایران را به اسرائیل متصل کنند.

پس از انتشار این فایل صوتی، نیروهای همکار با سازمان‌های امنیتی ایران که با نقاب اپوزیسیون به خارج از کشور نفوذ کرده‌اند، به طور گسترده بر روی این فایل صوتی مانور دادند و قصد تخریب و انحراف «آمدنیوز» و «روح‌الله زم» را از هماهنگی رسانه‌ای اعتراضات ملی ایرانیان داشتند که با هوشیاری قبلی این پروژه ناکام ماند.

همان زمان «روح‌الله زم» در بخشی از یادداشت خود که آن را در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرد با طرح این سؤال نوشت که «اگر من همکار موساد هستم، خانم امین با چه اجازه‌ای در کشور اسرائیل، همکار آن کشور را سوزانده است؟ و اگر مأمور موساد نیستم این فایل توسط چه فردی در اختیار خانم امین قرار داده شده است؟»

پس از انتشار این فایل، «ندا امین» تحت بازجویی مجدد «شین بث» و «شاباک» در اسرائیل قرار گرفت و ظن ارتباط او با نیروهای امنیتی ایران در خاک اسرائیل بیشتر شد.

حالا «بهزاد بهرامی» عضو سابق دفتر علی فلاحیان که مدتی است با خروج از کشور، به سازمان ملل درخواست پناهندگی داده، در یک فایل ویدیویی که آن را برای انتشار در اختیار «آمدنیوز» قرار داده، اطلاعات مندرج در گزارش «آمدنیوز» در خصوص این پروژه را به طور کامل تأیید کرده است.

وی در این فایل ویدیویی اظهار کرده که پس از مصاحبه‌هایی با رسانه‌های خارج از کشور، «ندا امین» با وی از طریق فیس بوک تماس گرفته و درخواست انجام مصاحبه با وی برای تایمز اسراییل را کرده است. پس از انجام این مصاحبه، «ندا امین»، «عاشر» را به آقای «بهرامی» معرفی و وی را عضو سازمان‌های حقوق بشری کشور اسرائیل معرفی و عنوان کرده است کشور اسرائیل قصد کمک به وی را برای تسریع در پروسه‌ی پناهندگی‌اش دارد.

آقای بهرامی می‌گوید: در پی مکالمات بیست روزه با «ندا امین و عاشر» آنان درخواست آدرس منزل وی را کرده‌اند تا نامه‌ای را برای وی ارسال کنند که وی با این ارائه این نامه به سازمان ملل متحد، بتواند هر چه سریع‌تر به کشور آمریکا مهاجرت کند.

آقای بهرامی که «خوش شانسی» خود و «عنایت خداوند» را مانع از ترور خود دانسته، از حضور دو اتومبیل افراد مسلح در فردای آن روز در برابر منزل خود سخن گفته و اظهار کرده که به همراه دوستش به طور اتفاقی به تصادفی برخورد کرده که پلیس ترافیک ترکیه در آن حضور داشته و اطلاع پلیس ترکیه از حضور تروریست‌ها، مانع از اجرای عملیات ترور خود و دوستش شده است.

وی این ترور و فعالیت‌های دیگر «ندا امین» در ترکیه با نیروهای امنیتی ایران را عامل اصلی اخراج «ندا امین» از ترکیه عنوان کرده و گفته است: رسانه‌های خارج از کشور با پوشش غیر منطقی اخبار اخراج ندا امین از ترکیه، خواسته یا ناخواسته به ورود یک جاسوس ایران به کشور اسرائیل کمک کرده‌اند.

«یهزاد بهرامی» در این فایل تصویری، هم‌چنین از روابط نزدیک «ندا امین» با «پیمان عارف» دیگر پناهنده‌ی همکار سازمان اطلاعات سپاه در کشور قبرس نیز سخن گفته است.

در پایان از همه‌ی افراد، پناهجویان و فعالان سیاسی که در «تور امنیتی» این باند خطرناک امنیتی گرفتار شده‌اند درخواست می‌شود مشاهدات خود را برای انتشار در اختیار «آمدنیوز» قرار دهند.

ویدیوی اظهارات آقای بهزاد بهرامی را می‌توانید در زیر مشاهده فرمایید.

Share