اعزام مخفیانه هواپیمای وابسته به ناجا و سپاه (تحت تحریم بین‌المللی) به ترکیه برای تعمیر

 

حسب اخبار ارسالی از سوی یکی از خلبانان هواپیمایی نیروی انتظامی به «آمدنیوز»، قرار است به زودی یک فروند هواپیمای جت فالکن با همکاری شرکت «پویا ایر» وابسته به سپاه پاسداران، تحت فرمان مستقیم سردار «حاجی زاده» فرمانده هوافضای سپاه، برای انجام چک تعمیراتی ویژه به کشور ترکیه اعزام شود.

به گزارش «آمدنیوز»، این هواپیما به همراه تعدادی از پرسنل عملیاتی خلبان، فنی و نمایندگان امنیتی سازمان حفاظت اطلاعات ناجا به مدت سی روز به یک شرکت هوایی در ترکیه اعزام خواهد شد.

گفتنی است اعزام این هواپیما به کشور ترکیه، بارها به دلیل افشاگری رسانه‌ها، پیش از خروج پرسنل و هواپیما، به دلیل مسائل امنیتی و جلوگیری از توقیف آن توسط آمریکا به تعویق افتاده بود.

شرکت هوایی «پویا ایر» وابسته به سپاه پاسداران (سازمان تروریستی)، مسئولیت اصلی انتقال نفرات، سلاح و تجهیزات نظامی را به سوریه بر عهده دارد.

این شرکت در حال حاضر از هواپیماهای نیروی انتظامی نیز در پیشبرد اهداف ترویستی خود در برخی کشورها استفاده می‌کند.

«سردار پاسدار خلبان حسین مستأجران» فرمانده فعلی هواپیمایی ناجا و از فرماندهان سابق سپاه نیز همکاری تنگاتنگی با این شرکت فعال در امور تروریستی دارد.

گفتنی است هوایپمای جت فالکن یکی از گران‌ قیمت‌ترین و پر هزینه‌ترین هواپیماهای روز دنیاست.

این هواپیما در زمان فرماندهی «سردار اسماعیل احمدی مقدم» (فرمانده سابق و مختلس ناجا) به عنوان هواپیمای شخصی وی محسوب می‌شده که به خاطر استفاده بیش از حد او از این هواپیما، هزینه‌های هنگفت زیادی متوجه نیروی انتظامی، مردم و بیت‌المال شده است.

در پایان به فرماندهان ارشد هوافضای سپاه، ناجا و رده‌های حفاظت‌اطلاعات این دو سازمان گوشزد می‌کنیم منابع خبری «آمدنیوز» در همه نهادها و سازمان‌ها حضور دارند و این رسانه در هر سازمانی عملی را بر خلاف «خط مردم» و برخلاف «قوانین بین‌المللی» مشاهده کند، برای عدم وضع تحریم‌های جدید علیه مردم، با اطلاع‌رسانی رسانه‌ای آن را خنثی و پر هزینه خواهد کرد.

Share