خلیل موحدی(فرستنده پیامک های تهدید آمیز): اگر رهبری با تصویب لایحه CFT موافق باشد از «ولایتش صرف نظر می‌کنم»

 

زیتون– خلیل موحدی٬ عامل ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس گفت که اگر آیت‌الله خامنه‌ای با تصویب لایحه CFT موافق باشد از ولایتش صرف نظر می‌کند.

خلیل موحدی را محمدرحیم نوروزیان٬ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی٬ به عنوان منبع ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس را معرفی کرد.

او عضو سابق شورای شهر مشهد که از مسئولین یکی از حسینیه‌های این شهر نیز هست.

خلیل موحدی در گفت‌وگویی با وب سایت شفقنا ضمن دفاع از ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس گفت: «ما وظیفه امر به معروف و نهی از منکر خودمان را انجام داده ایم و حالا پس از تصویب این لایحه ننگین (FATF) توسط نمایندگان مجلس بنا داریم مرحله دوم عملیات خودمان را از عصر امروز اجرایی کنیم.»

او که مدعی است کار خلافی انجام نداده٬ در ادامه این گفت‌وگو تاکید می‌کند: «نه به کسی توهین کرده ایم و نه تهدیدی بوده! فقط امر به معروف و نهی از منکر که وظیفه ذاتی ماست را انجام داده ایم.»

خلیل موحدی در پاسخ به این سوال که چرا با اعلام نظر مثبت آیت‌الله خامنه‌ای در رابطه با تصویب این لایحه که توسط رییس مجلس قرائت شد، چرا همچنان بر مخالفت خود اصرار دارید٬ گفت: «حضرت آقا بارها فرمودند که بنده حرف درگوشی با مردم ندارم و همه مردم هم شنیدند که در جلسه ای که همین اواخر برگزار شد ایشان فرمودند که بنده این لوایح را به نفع جامعه نمی دانم. اما اگر بنا باشد حضرت آقا؛ بنا به گفته رییس مجلس درباره تصویب این لایحه چنین فرمایشی کرده باشند، بنده خودم اولین نفری خواهم بود که از ولایت ایشان صرفه نظر خواهم کرد. لذا بنده به ضرس قاطع عرض می کنم که چنین چیزی به هیچ وجه صحت ندارد و هیچ مدرکی هم در رابطه با توصیه حضرت آقا در رابطه با تصویب این لایحه منتشر نشده است.»

Share