خامنه‌ای: آمریکایی‌ها ممکن است برای سال ۹۸ نقشه کشیده‌ باشند

بی بی سی : خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران در سخنانی درباره ریزش نیروهای انقلابی گفت که برخی از این نیروها ریزش کرده‌ و از راه برگشته‌اند.

آقای خامنه‌ای در جمعی از “از خانواده‌های شهیدان دفاع مقدس و مدافع حرم و دفاع از مرزها و امنیت” افزود در صدر اسلام نیز همین طور بوده است اما در عین حال همزمان با ریزش نیروها، رویش چند برابر بوده است.

او از این رویش به‌عنوان “معجزه انقلاب” یاد کرد.

رهبر ایران در بخش دیگری از سخنان خود به مسئولان کشور هشدار داد که فریب “زبان بازی دشمن” را نخورند و مراقب باشند که دشمنی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.

خامنه‌ای گفت آمریکایی‌ها ممکن است قصد ترفند داشته باشند تا برای سال ۹۷ اقداماتی علیه ایران انجام دهند اما درواقع برای سال ۹۸ نقشه کشیده باشند.

او با اشاره به وضع دوباره تحریم‌ها علیه ایران توسط ایالات‌متحده آمریکا گفت هدف آمریکایی‌ها با این تحریم‌ها ایجاد دو دستگی و اختلاف بین گروه‌ها بود تا عده‌ای را به خیابان بکشانند و نام آن را “تابستان داغ” گذاشتند.

بنا به گزارش‌ها در تابستان امسال در چند شهر ایران، در اعتراض به گرانی‌ها و کمبودها صدها نفر به خیابان آمدند و اعتراض کردند. اعتراضات خیابانی در ایران از دی ماه ۹۶ آغاز شد که عده‌ای در آن کشته شدند.

آقای خامنه‌ای در رابطه با “تابستان داغ” افزود: “آمریکایی‌ها اول سال اعلام کردند که ایران، تابستان داغی خواهد داشت و ۴۰سالگی را نمی‌بیند. به کوری چشم آن‌ها تابستان امسال یکی از بهترین تابستان‌ها بود و ملت ایران ۲۲بهمن امسال، ۴۰سالگی انقلاب اسلامی را با شکوه بسیار برگزار خواهد کرد.”

Share