عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس: بچه‌ها و همسران آقایان در آمریکا چه می کنند

ایران اینترنشنال : علیرضا سلیمی، عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس دهم، با اشاره به سفر علی نوبخت، نماینده تهران و برادر محمدباقر نوبخت، به آمریکا که به منظور «دیدار خانواده» انجام شده است، از قوه قضاییه خواست «کسانی راکه اینگونه افراد را تایید صلاحیت کرده اند، تحت تعقیب قرار دهد.»

سلیمی با بیان اینکه « علی نوبخت نماینده عضو فراکسیون امید به آمریکا سفر کرده است»، گفت که «این نماینده گفته که برای دیدار با فرزندانش به آمریکا رفته است. سئوال ما نیز همین است که بچه‌های آقایان در آمریکا چه می کنند.»

وی با اشاره به اینکه «فقط هم همین نماینده نیست که فرزندش در آمریکا به سر می برد»، گفت که «نمایندگان و مسئولان دیگری نیز داریم که همین وضعیت را دارند. حتی مسئولانی در خارج از مجلس داریم که همسرش نیز در خارج کشور زندگی می کند.»

سلیمی با تاکید براینکه «این وضعیت نگران کننده است»، گفت: «دستگاه هایی که صلاحیت این افراد را تایید کرده اند، باید پاسخگو باشند. طرف آمده وزیر، معاون وزیر، استاندار و … شده، حالا یادمان افتاده که ببینیم همسر و فرزندانش کجا زندگی می کنند. مگر صلاحیت این افراد استعلام نشده است. چگونه آنها تایید صلاحیت شده اند.»

Share