هوشنگ امیر احمدی از حمایت از براندازی دست کشید

مشاور رسانه ای احمدی نژاد اعلام کرد:
امیر احمدی «مخالف انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی نیست»
امیر احمدی معتقد است «باید برای کنار زدن روحانیت با سپاه متحد شد»

به گزارش پایگاه خبری امروز نما – هوشنگ امیر احمدی از حمایت از براندازی دست کشید.

انتشار تصویر ما، از هوشنگ امیر احمدی، که نخستین گام را برای ایجاد شبکه لابی رژیم تهران در آمریکا بنا دهد، در آکسیون اعتراضی علیه نایاک، آن هم در حالی که کاغد نوشته براندازم را در دست داشت، طوفانی به پا کرد، و با واکنش های زیاد همراه شد.

از جماعت برانداز و کاربران فضای مجازی که بگذریم، احمدی نژادی ها هم درگیر ماجرا شدند.

نخست عبدالرضا داوری، مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد،رئیس جمهوری پیشین جمهوری اسلامی ایران، با ریتوییت امروز نما، نوشت:

«قبل از اتاق شیشه ای حدود ۴ ساعت با دکتر امیراحمدی صحبت کردم؛ او مخالف انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی نیست.امیر احمدی مخالف تسلط روحانیت بر نظام است و معتقد بود که باید برای کنار زدن روحانیت با سپاه متحد شد.او با کلیت روحانیت ازخاتمی تا مصباح یزدی مخالف است.»

مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد در توییتری دیگر خبر داد:«امشب با دکترامیراحمدی، صحبت کردم.گفت فقط برای اعتراض به نایاک در تظاهرات شرکت کردم نه علیه جمهوری_اسلامی؛ در آن فضای پرتنش هم یک لحظه کاغذ نوشته براندازم را دستش داده اند که تا بفهمد چه نوشته اند، عکس را انداخته اند. توضیح کامل ایشان در کانال آبان منتشر شده است.»

بعد با آگهی و توصیه مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد، سری به «کانال آبان» هم زدیم، و «توضیح دکتر امیراحمدی درباره عکس ایشان با شعار براندازم» را هم خواندیم، که البته نوشته عبدالرضا داوری را نیز تکذیب نکرده است:

«همانطور که در بیانیه ها و گفته های آقای دکتر امیراحمدی و سازمان آبان آمده است، دبیرکل سازمان آبان به قصد اعتراض به عملکرد نایاک در تظاهرات روز ۱۹ جولای شرکت کرد. این تظاهرات علیه نایاک سازمان داده شده بود نه علیه هیچ فرد، سازمان یا حکومتی. هدف اقای امیراحمدی برای شرکت در آن تظاهرات هم اعتراض به نایاک بود و لاغیر.»

«در جو احساساتی این تظاهرات یک تظاهر کننده یک تی شرت به دکتر امیراحمدی داد که جلوی سینه اش بگیرد و یکی هم همزمان کاغذی به او داد برای همان منظور. این دو، یعنی تی شرت و آن کاغذ روی هم چیده شدند و عکس گرفته شد. روی آن تی شرت شعاری علیه نایاک بود و روی آن کاغذ شعار “من براندازم”…»

به گزارش امروز نما، شایان ذکر است، افکار هوشنگ امیر احمدی که معتقد است، «باید برای کنار زدن روحانیت با سپاه متحد شد»،از تلویزیون کانال یک در لس آنجلس تبلیغ می شود. یاد آور می شویم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از سوی آمریکا در لیست گروه های ترویستی قرار گرفته است.

Share