پلیس بازداشت حامد زمانی، خواننده بسیجی، در فرودگاه مهرآباد را تایید کرد

حسن مهری، رییس پلیس فرودگاه‌های ایران،‌ خبر بازداشت موقت حامد زمانی، خواننده نزدیک به حکومت و فعال سابق بسیج دانشجویی، ‌از سوی پلیس در فرودگاه مهرآباد تهران را تایید کرد.

زمانی خواننده پاپ متولد ۱۳۶۷ است که تاکنون قطعه آهنگ‌هایی علیه آمریکا،‌ در حمایت از انرژی هسته‌ای و در زمینه‌های مذهبی تهیه کرده است.

بعضی از فعالان رسانه‌های اجتماعی روز شنبه پنجم مردادماه از درگیری و بازداشت زمانی در فرودگاه مهرآباد خبر داده بودند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا،‌ رییس پلیس فرودگاه‌های کشور روز یکشنبه ششم مردادماه‌ با تایید این خبر گفت که این مساله صبح روز پنجشنبه هفته گذشته اتفاق افتاده و دلیل آن «کشف ادوات ممنوعه» در بازرسی بدنی از کیف فرد همراه زمانی در گیت نیروی انتظامی بوده است.

به گفته این مقام پلیس، پس از برخورد با این فرد، زمانی اقدام به درگیری و دخالت در کار پلیس و فیلمبرداری از این صحنه کرد که منجر به «ضبط تلفن همراه او و تشکیل و ارسال پرونده به دادسرا» شد.

مهری توضیح داد که پس از ارجاع پرونده به دادسرا و قرار التزام حضور،‌ زمانی آزاد شد.

بعضی از فعالان رسانه‌های اجتماعی، از همراه داشتن «مواد مخدر» توسط زمانی خبر داده بودند که در واکنش، مدیر برنامه‌های این خواننده به تکذیب این موضوع پرداخت.

زمانی علاوه بر دریافت تقدیرنامه در جشنواره‌های مذهبی جمهوری اسلامی از جمله «عمار»، در ۱۳ آبان سال ۱۳۹۲،‌ همزمان با روز دانش‌آموز،‌ از یکی از ترانه‌های خود در مقابل سفارت سابق آمریکا در تهران رونمایی کرده بود.

Share