نرخ تورم به عددی افسانه‌ای رسیده است

غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وضعیت اقتصادی کشور و بالا بودن نرخ تورم همراه با رکود و بیکاری بالا و شکننده به جز با عشق به میهن و دین و انقلاب قابل تحمیل نیست.

نماینده مردم گچساران در مجلس با اشاره به نگرانی‌های مردم گفت: مردم از ما نگرانند، این نگرانی چپ و راست و اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد. مردم می‌گویند هر چه خواستیم در اختیارتان گذاشتیم و هر نوع حمایتی خواستید به شما دادیم. دولت، مجلس و قوه قضاییه و مردم همه در یک کشتی نشسته‌ایم و متاسفانه هر کسی میخی بر کف این کشتی کوبیده تا موقعیت خود را مستحکم کند و ندانسته جامعه را به غرقین می‌کشانند. باید دقت کنیم تا گام‌های یکایک ما این نگرانی جامعه از ما به تنفر تبدیل شود. تنفر مردم از ما یعنی عبور از هر آنچه که ساختیم و امام و رهبری از ما می‌خواستند و می‌خواهند. اداره جامعه همراه با تنفر مردم به پشیزی نمی‌ارزد. حکومت اسلامی، حکومت دینی بر مبنای رضایت مردم است هر چند که این روزها عده‌ای از خواص رضایت خواص را بر رضایت مردم ترجیح می‌دهند اما هر آنچه که داریم از مردم است و باید بر عهدمان با آنان بمانیم.

وی با اعتقاد بر این که طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب رقابت‌های نادرست «آتش خرمن انقلاب» شده است گفت: گویی این کلام این روزها بیشتر ملموس است اما غافل از این‌که آسیاب به نوبت است.

وی ادامه داد: یک روز شعار هسته‌ای حق مسلم ماست، ورد زبان همه ما بود و بعد برجام را به تصویب می‌رسانیم و به بهانه برجام به گروهی تاخته می‌شود و گروهی دیگر آن را افتخار می‌دانیم، چند صباحی نگذشت که برگه برجام که کف مطالبات ما از غرب بود توسط دشمن دیرینه ایران پاره شد و به دست خود ما کف خواسته‌های‌مان به سقف مطالبات‌مان یعنی بازگشت آمریکا به پذیرش برجام تبدیل می‌شود، تحریم جدی می‌شود، برجام فراموش می‌شود، تورم لجام گسیخته بر گرده مردم سوار می‌شود و به ناگاه همه دزد می‌شویم و دزدی هم چپ و راست نمی‌شناسد، هر کس تلاش می‌کند دولتِ رقیبش را دزدتر نشان دهد و دولت خود را منزه‌تر نشان دهد.

Share