دختری دو ساله در ورامین ناپدید شد

استان‌وایر- دختربچه دوساله‌ای که همراه خواهرش برای بازی به فضای سبز رفته‌ بود گمشده و تاکنون پلیس اثری از او پیدا نکرده‌ است.

غروب روز دوشنبه در حالی كه زهرا همراه خواهر هفت ساله‌اش در نزدیكی خانه در حال بازی بودند، ناگهان در یك چشم بر هم زدن كودك خردسال ناپدید شد و خواهر او خبر گم شدنش را به خانوده خود رساند.

تیم‌های امداد آتش نشانی اطراف محل زندگی خانواده زهرا در قلعه نوی ورامین را مورد جست‌وجو قرار داده و اثری از زهرا پیدا نكردند. هم اكنون ماموران پلیس برای یافتن ردی از زهرا در تلاش هستند.

خانواده زهرا با انتشار عكس او از مردم خواسته‌اند برای پیدا کردن این دختر دو ساله به آنها و پلیس کمک کنند.

مادر زهرا حسینی در گفتگو با رادیو تهران با اعلام مشخصات ظاهری دخترش اعلام کرده که زهرا حسینی شیرازی حدود ساعت ۹ شب جلوی درب خانه مفقود شده است.

مادر زهرا گفته که همسرش مبتلا به بیماری «ام اس» است و توان راه رفتن ندارد.

مهتاب کرامتی، علی ‏کریمی، پرویز پرستویی و پرستو صالحی ازجمله افرادی هستند که در فضای مجازی ‏برای پیدا شدن این دختربچه از مردم کمک خواسته‌اند.

در شبکه‌های مختلف اجتماعی نیز تصویر این دختر منتشر شده و کاربران تلاش‌ها برای یافتن او را از این طریق آغاز کرده‌اند.

«باشگاه خبرنگاران جوان» هم گزارش کرده «مردم، آتش‌نشانی و هلال‌احمر برای پیدا کردن این دختر بسیج شده‌اند، اما هنوز به نتیجه نرسیده‌اند.»

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از حضور دو تیم آنست در عملیات جست و جوی این دختر گمشده در قلعه‌نو خبر داده که تاکنون تلاش‌های آنها ناموفق بوده است.

Share