«یوناتن بت کلیا» از مسیحیان ایران خواسته در تظاهرات شرکت نکنند!

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس گفته نباید به یاوه گویی‌‌های رسانه‌‎های بیگانه که همواره درصدد ایجاد تشنج در جامعه هستند گوش کنیم.

«محبت نیوز»- در حالی که مردم ایران در اعتراض به گرانی بنزین و وضعیت معیشتی خود در سراسر کشور دست به اعتراض زدند نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی در حمایت از علی خامنه‌‌ای و نظام خواسته مسیحیان در اعتراضات شرکت نکنند.


او یکشنبه ۲۶ آبان در مصاحبه با خبرگزاری «خانه ملت» گفت، «برای جامعه آشوریان پیامی ارسال کردم مبنی بر اینکه از تجمع‌‌های غیرقانونی به بهانه افزایش بهای بنزین دوری کنند و در این شرایط اجازه سوء استفاده دشمنان و معاندان نظام را ایجاد نکنند.»

وی که فرزندانش خارج از ایران در رفاه زندگی می‌‌کنند گفته، «نباید به یاوه گویی‌‌های رسانه‌‎های بیگانه که همواره درصدد ایجاد تشنج در جامعه هستند گوش کنیم زیرا فقط اعتقادات، امنیت و ارزش‌‌ها مورد آسیب قرار می‌‌گیرد. باید به ندای رهبر انقلاب لبیک بگوییم و با وحدت و گفتمان برای همدیگر قدمی برداریم تا آرامش کشور را حفظ کنیم و به کوری دشمنان در کنار هم باشیم.»
‌‌بت‌‌کلیا از آن دسته نمایندگانی است «بله قربانگو» که در دوران حضورش در مجلس برای رسیدن به منافع شخصی زیر سایه ولایت از هر تملق و دروغ‌‎بافی به نفع نظام دریغ نکرد تا جایی که حتا حقوق و منافع آشوریان مسیحی را فدای بقای خودش در قدرت کرد.

Share