سامسونگ در مراسم اسکار، گوشی تاشو جدید را معرفی کرد

© The Independent

سامسونگ گوشی تاشو جدیدش را طی مراسم اسکار با انتشار غیرمنتظره آگهی تلویزیونی معرفی کرد.

این گوشی مانند گوشی‌های تاشو دهه ۱۹۹۰ میلادی باز و بسته می‌شود، ولی فن‌آوری جنجالی نمایشگر تاشو سامسونگ در آن به کار رفته است.

جزئیات گوشی جدید، که طبق شایعه‌ها گلکسی زد فلیپ نام دارد، در این فیلم تبلیغاتی تلویزیونی به نمایش درآمده است.

قرار بود سامسونگ طی مراسمی در همین هفته، گوشی تاشو جدید را معرفی کند و به نظر می‌رسد با نمایش جزئیات آن در این تبلیغ تلویزیونی، مراسم رونمایی آن را خراب کرده است.

البته در این تبلیغ تلویزیونی نام یا بسیاری از جزئیات گوشی جدید برملا نشده است.

قرار بود این غول سازنده گوشی‌های هوشمند کره جنوبی، گوشی تاشو جدید را شب سه‌شنبه، به طور رسمی و در مراسمی با پخش زنده در ایالات متحده معرفی کند.

در تبلیغ تلویزیونی پخش‌شده دو رنگ ارغوانی و مشکی را معرفی کرده‌اند و وقتی در حالت بسته قرار دارد اعلان‌ها روی نمایشگر کوچک در بیرون گوشی به نمایش در می‌آید.

ولی جزئیات دیگری که برملا کرده‌اند اندک است.

گلکسی زد فلیپ، دومین گوشی هوشمند سامسونگ است؛ این شرکت پارسال گوشی تاشو گلکسی فولد را عرضه کرده بود.

آن گوشی دارای دو صفحه نمایش بود یکی مانند گوشی‌های سنتی متعارف در جلوی آن قرار داشت و دیگری صفحه نمایش تاشونده و بزرگ‌تری بود که از داخل گوشی رو به بیرون باز می‌شد.

عرضه گوشی گلکسی فولد، به خاطر مشکلات نمایشگر به تأخیر افتاد و به جای ماه مه در ماه سپتامبر به بازار آمد؛ زیرا آزمایش‌های اولیه نشان داده بود که نمایشگر تاشوی آن ایرادهایی دارد.

به گفته برخی از کسانی که تبلیغ تلویزیونی گلکسی زد فلیپ را دیده‌اند، در آن پیامی نوشتاری هم پخش شده و در آن آمده است: لابد متوجه خطی در وسط صفحه نمایش اصلی شده‌اید، این خط ویژگی طبیعی این صفحه نمایش است.

Share