ابراز تاسف ابی از ‘ممنوع التصویر شدن محمد رضا حیاتی’

بی بی سی : ابراهیم حامدی، خواننده مشهور ایرانی با انتشار متنی در اینستاگرام از ممنوع التصویر شدن محمد رضا حیاتی،‌ گوینده با سابقه خبر در صدا و سیمای ایران ابراز تاسف کرده است.

ابی در اینستاگرام نوشت از خبر ممنوع التصویر شدن آقای حیاتی به خاطر ابراز علاقه به او متاسف است و از رویکرد حکومت ایران به هنرمندانی مانند او و هوادارانشان ابراز ناراحتی کرد.

از آقای حیاتی نقل قول شده است که پس از ابراز علاقه به صدای ابی، به او گفته شده است که به صدا و سیما نیاید.

ابی در اینستاگرام نوشت: “با خبر شدم که جناب حیاتی به دلیل اعلام علاقه شخصی شان به بنده، ممنوع التصویر شده اند. باید اعتراف کنم که بسیار متاسف شدم و هنوز بعد از چهل و یک سال تبعید نمی دانم من و هنرمندانی چون من مرتکب چه گناهی شده بودیم به جز اهدای شادی به مردم و خواندن از آزادی که تا به امروز طرفداران و علاقمندانمان تحت فشار و زور هستند. برای آقای حیاتی آرزوی زندگی آرام در کنار خانواده دارم.”

محمد رضا حیاتی به تازگی در یک برنامه تلویزیونی در ایران صدای ابی را صدای سال ها خاطره نامیده بود.

آقای حیاتی در واکنش به صحبت ها درباره اختلاف کلامی محسن چاووشی با ابی گفت:‌ “من خودم از ارادتمندان ابی هستم. صدای ابی برای من صدای سال ها خاطره است.”

با این حال، او بعدا با منتشر کردن فیلمی در شبکه های اجتماعی تاکید کرد که صرفا “ذکر خاطرات کرده و اصل و ریشه ماجرا بی خبر بوده است.”

محمد رضا حیاتی از گوینده های قدیمی و مشهور خبر در ایران است و انتشار خبر ممنوع التصویری او با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی همراه بوده است.

Share