پایانی برای بلندپروازی کره ای ها؟ / روند تولید گوشی تاشو سامسونگ تا اطلاع ثانوی لغو شد

پروژه گوشی تاشو سامسونگ یکی از جنجالی ترین پروژه های این شرکت بود و به نظر می رسد دوران این پروژه نیز تا اطلاع ثانوی به پایان رسیده است . این درحالی است که بسیاری از شرکت های رقیب سامسونگ هم اکنون در حال برنامه ریزی برای عرضه گوشی های تاشو خود به بازار هستند.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شرکت سامسونگ هنوز هیچ برنامه ای برای رونمایی از گوشی تاشو ۲ هزار دلاری خود ندارد و به طور خودکار سفارشات خرید گوشی تاشو را لغو کرد.

سامسونگ تاکید کرده که اگر نتواند تا تاریخ ۳۱ ماه می سفارشات کاربران را تایید کند، تمامی این سفارشات ملغی خواهد بود. پیش از این قرار بود گوشی های جدید سامسونگ تا تاریخ ۲۶ آوریل منتشر شوند، اما این موضوع به طور نامحدود به تأخیر افتاده است،

علت اصلی به تاخیر افتادن روند تولید و فروش گوشی های سامسونگ این است که مشخص شد، گوشی جدید سامسونگ در مدتی کوتاه پس از استفاده می شکند. این ماجرا توسط تعدادی خبرنگار افشا شد که درواقع قرار بود ویژگی های گوشی تاشو جدید سامسونگ را مورد بررسی قرار داده و نظر خود را در این خصوص اعلام کنند.

سامسونگ در یک ایمیل به مشتریان خود اعلام کرد که به طور خودکار تمامی سفارشات کاربران را تا اطلاع ثانوی لغو خواهد کرد. این شرکت تاکید کرده که تمامی واحد های بررسی مجدد را برای اصلاح مشکل وارد عمل کرده است و حدس می زند به زودی مشکل را به شکلی جدی حل کند اما تا آن زمان تمامی سفارشات و روند تولید را لغو می کند.

سامسونگ می گوید که در حال کار روی “تقویت حفاظت از صفحه نمایش” است ولی هنوز یک تاریخ انتشار احتمالی جدید را برای گوشی های اصلاح شده ارائه نکرده است.

Share