وسایل شخصی یاسمن خالقیان توسط سپاه توقیف شد

این نیروها صبح یک‌شنبه ششم بهمن با ورود منزل یاسمن خالقیان، ساعت‌ها اقدام به تفتیش منزل این روزنامه‌نگار کردند و در پایان حضورشان در منزل او، لپ‌تاپ، تلفن همراه و کارت خبرنگاری او را
ستمگران ضدبشر با یورش به منزل یکی دیگر از روزنامه نگاران، خانه وی را‍‍ تفتیش و وسایل شخصی او را ضبط کردند.

نیروهای سازمان اطلاعات سپاه پاسداران با ورود به منزل یاسمن خالقیان، خبرنگار و فعال مدنی، اقدام به تفتیش منزل و توقیف لوازم شخصی او کردند.

این نیروها صبح یک‌شنبه ششم بهمن با ورود منزل یاسمن خالقیان، ساعت‌ها اقدام به تفتیش منزل این روزنامه‌نگار کردند و در پایان حضورشان در منزل او، لپ‌تاپ، تلفن همراه و کارت خبرنگاری او را توقیف کردند.

یاسمن خالقیان پیشتر به دلیل انتشار گزارش‌هایی درباره آتش‌سوزی یک قهوه خانه در اهواز که چندین کشته برجا گذاشته بود و همچنین انتشار گزارشی درباره تجاوز به یک دختر خردسال افغان در خمینی شهر در خبرگزاری ایلنا نیز تحت فشار نهادهای امنیتی قرار گرفته و از این خبرگزاری اخراج شده بود.

نیروهای سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در چند روز اخیر منازل شماری از روزنامه‌نگاران را مورد تفتیش قرار داده‌اند یکی دیگر از روزنامه‌نگارانی که سازمان اطلاعات سپاه پاسداران اقدام به تفتیش منزل و توقیف وسایل شخصی او کرده‌اند مازیار خسروی دبیر سابق سرویس سیاسی روزنامه شرق است.

Share