پرسپولیس صاحب شبکه تلویزیونی شد

watching-tv

بی بی سی : محمد رویانیان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتگوی اختصاصی با سایت این باشگاه خبر تاسیس شبکه تلویزیونی پرسپولیس را اعلام کرده است.
قرار است شبکه تلویزیونی پرسپولیس تی وی از ۱۸ تیرماه پخش برنامه‌های خود را آغاز کند.

 

محمد رویانیان در مورد ساعت پخش برنامه‌های این شبکه گفته است:”در فاز اول روزی دو ساعت برنامه پخش می‌شود و به زودی طبق قرارداد منعقده برنامه‌های پرسپولیس تی وی به روزی ۹ ساعت افزایش خواهد یافت.”
مدیر عامل باشگاه سرخ پوشان تهران درباره راه اندازی این شبکه تلویزیونی گفته است: “از مدت‌ها پیش و با الگوبرداری از باشگاه‌های مطرح خارجی بویژه تیم‌های بزرگ اروپایی و به منظور درآمدزایی، توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تجارت بین‌الملل، پوشش اخبار و رویدادهای باشگاه پرسپولیس و ارائه خدمات ویژه به هواداران برای راه‌اندازی شبکه تلویزیونی پرسپولیس مطالعه و برنامه‌ریزی کرده و اقدامات اجرایی را در دستور کار قرار دادیم و خوشحالم که امروز اعلام کنم که شبکه جهانی و بین‌المللی پرسپولیس تی وی راه‌اندازی شده و برنامه‌های آن به زودی پخش می‌شود.”
به گفته آقای رویانیان راه اندازی شبکه تلویزیونی پرسپولیس همانند هواپیمای اختصاصی پرسپولیس بر اساس قراردادی است که این تیم تهرانی با شرکت سورینت و باشگاه راه آهن امضا کرده است.
او گفت: “شرکت پرسپولیس تی وی تاسیس شده و به ثبت رسیده است و تمامی اقدامات لازم برای راه‌اندازی شبکه تلویزیونی اختصاصی پرسپولیس انجام شده است. باشگاه پرسپولیس با مشارکت باشگاه راه آهن و در پی توافقت‌نامه‌ای که به امضاء رسیده، این اقدام را انجام داده است.”
فرکانس‌های شبکه تلویزیونی پرسپولیس تی وی از چندی پیش بر روی ماهواره‌های هاتبرد قابل دریافت است. به گفته محمد رویانیان برنامه‌هایی که قرار است از این شبکه پخش شود همانند کانال های تلویزیونی مشابه باشگاه‌های مختلف شامل برنامه‌ها اختصاصی باشگاه پرسپولیس خواهد بود.
آقای رویانیان گفت: “برنامه‌های اقتصادی و ویژه‌ای را به سمع و نظر هواداران رساند. پخش گفتگوهای ویژه و اختصاصی از مدیران، مربیان و ورزشکاران پرسپولیس، برنامه‌های کارشناسی، تصاویر اختصاصی از تمرینات و اردوها، گفتگو با پیشکسوتان و هواداران از جمله برنامه‌هایی است که مسوولان شبکه تلویزیونی پرسپولیس در حال تهیه این برنامه‌ها هستند تا این شبکه با قدرت و جذابیت هر چه تمامتر کارش را آغاز نماید.”
به گفته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، رضا رشید پور مجری ممنوع التصویر تلویزیون دولتی ایران مدیر این شبکه خواهد بود.
باشگاه پرسپولیس تهران با راه اندازی شبکه تلویزیونی پرسپولیس تی وی، اولین باشگاه فوتبال ایرانی است که دارای شبکه خصوصی تلویزیونی است.
هواپیمای پرسپولیس
دیروز هم سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود که براساس توافقی که با شرکت هلدینگ سورینت و هواپیمای قشم ایر انجام داده، هواپیمای اختصاصی این باشگاه به زودی به پرواز در خواهد آمد.
آقای رویانیان درباره هوایپمای اختصاصی باشگاه پرسپولیس گفته بود: “این اقدام در راستای درآمدزایی برای باشگاه و ارائه خدمات ویژه به هواداران و همچنین ورزشکاران پرسپولیس انجام شده است. در این هواپیما که به رنگ قرمز در آمده و نام و لوگوی پرسپولیس روی آن درج شده است، خدمات ویژه‌ای به مسافران و بویژه هواداران پرسپولیس داده خواهد شد.”
قرار است در این هواپیما که بدنه آن به رنگ قرمز درآمده و نام پرسپولیس روی آن حک شده است، به مسافران “پکیج البسه تیم و محصولات باشگاه” داده شود.
باشگاه راه آهن یکی از زیر مجموعه‌های شرکت هلدینگ توسعه سورینت قشم است که مالک آن کلیک بابک زنجانی میلیاردر ایرانی است.

Share

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *